fbpx

Lojëra shkathtësie për fëmijët e zgjuar

Lojëra shkathtësie për fëmijët e zgjuar

800 L

Një koleksion madhështor me 100 lojëra matematikore dhe enigma për fëmijë të zgjuar! Mbushur me aktivitete logjike, arsyetimi dhe zgjidhje problemesh, ky libër është ndërtuar për të ndihmuar fëmijët të përdorin inteligjencën e tyre në maksimum. Ushtroni mendjen tuaj!

SKU: SK-BK03 Kategori:

Përshkrim

Një koleksion madhështor me 100 lojëra matematikore dhe enigma për fëmijë të zgjuar! Mbushur me aktivitete logjike, arsyetimi dhe zgjidhje problemesh, ky libër është ndërtuar për të ndihmuar fëmijët të përdorin inteligjencën e tyre në maksimum. Ushtroni mendjen tuaj!

close

Do ta provosh?

1 JAVË PROVË FALAS

Regjistrohu këtu dhe do të marrësh kuponin tënd ekskluziv, si dhe do të qëndrosh i përditësuar me artikujt dhe programet tona më të fundit.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Brain games for clever kids”
sqShqip